Uvedené číslo VIN je chybné.

Pravděpodobně:

  1. Došlo k chybě při opisování čísla VIN
  2. Číslo VIN v hlášení je chybné
  3. Prodejce Vám uvedl chybné číslo VIN

Pamatujte si – než uvedete číslo VIN, ověřte si jeho správnost s fotokopií dokumentů nebo identifikačního štítku.

Zrušit
[X]
inzerát
zpráva
Prověřit zdarma číslo VIN
Uveďte správné 17místné číslo VIN
[X]VIN - for the vehicle is like social security number for us. This is a unique 17-digit number created according to fixed standards. Check any car in autodna database VIN numbers, thanks to it you will get knowledge if this car was not stolen, was not an accident, defects, repairs, You will check factory equipment
[X]Zpráva autoDNA pozwala dokładnie sprawdzić dane i historię samochodu używanego, który chcemy kupić. Wystarczy znać jego numer VIN i już za kilkanaście złotych można sprawdzić np. czy nie był kradziony albo czy brał udział w poważnym wypadku.
[X]

Číslo VIN je umístěno na komponentech permanentně spojených s karosérií. Obvykle ho můžeme najít na straně řidiče, v servisní knížce, po straně motoru a na různých jiných místech, což je často podmíněno značkou automobilu. Pokud ho nenajdete pod kapotou, můžete ho hledat v kufru, na podlaze v kabině na prahu, čelní přepážce, uchycení sloupku předního zavěšení, podlaze v části spolujezdce nebo panelu rozdělovače. Informace o umístění VIN je možno získat mj. na internetových fórech založených milovníky dané značky nebo modelu auta, v autorizovaném servisu STK. Čísla VIN se opakuje obvykle na několika místech a všechna musejí být stejná!